Hvem er vi?

Tina-Faber Tina Faber

Tina Faber, centerchef

tina@mec-ht.dk

heidi Heidi Ammitzbøl

Sekretær, bogholder

heidi@mec-ht.dk

knud-anker Knud Anker Iversen

Frivillig konsulent.

kai@mec-ht.dk

ena-kloeverhoej Ena Kløverhøj

pakkeshop,diverse kontor m.v.

ena@mec-ht.dk

jan-larsen Jan Larsen

Alt-mulig-mand

aage Aage Andersen

 Reparation af mekanik

michael-s Michael Stenander

Computer reparation og IT-hjemmeservice
ansvar for IT værkstedet

michaels@mec-ht.dk

peter Peter Surrkau

elektronikreparation

kirsten-i-butik Kirsten Jørgensen 

Butik ansvar + MEC-support

solveig Solveig Hansen

Receptionist

john-p John Pallesen

 Reparation af symaskiner

ejner-stutemeyer Ejner Stutemeyer

elektronikreparation, ansvar for elektronikværkstedet

Direkte nummer elektronik værkstedet:
+45 81 81 19 02

ejner@mec-ht.dk

christophpher-hendriksen-lindeberg Christophpher Hendriksen Lindeberg

Computer reparation   

tom-chr Tom Christensen

Toms hjemmeservice, elektronikreparation

tom@mec-ht.dk

FOTO  kommer lukkevagt mandag og fredag
mogens-j Mogens Jørgensen

lukkevagt torsdag

Hanne-Hansen Hanne Hansen

lukkevagt torsdag

(dec-marts)

jens-ole-gregersen Jens-ole-Gregersen

elektronikreparation mandag og onsdag

Susanne-Frantzen Suzanne Frantzen

Frivillig lukkevagt.

4 thoughts on “Hvem er vi?

  1. jeg er interesseret i at etbl. en tilsvarende institution på møn,har i noget matr. i kan sende mig som hjælp til at komme igang?

  2. Kære Alle!
    Det er super dejligt og opmuntrende hver gang jeg får jeres nyhedsbrev!
    Deter inspirerende og jeg vil bare enormt gerne dele det med andre på min facebook side!

  3. Hej, har en kitchenaid køkkenmaskine der godt nok virker, men så snart den møder modstand, så går den i stå. Er det mon noget der kan fikses?
    vh Ann

    1. Hej Ann,

      Hvis du ikke allerede har indleveret din maskine til os, ville jeg bare sige at vi gerne tager maskinen ind og kigger på den. Det koster 200,- i undersøgelsesgebyr.

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *